در حال بارگذاری ...

برگزار می شود
اولین هم اندیشی نقش نخبگان جوان در اقتصاد مقاومتی

دبیرکمیته نقش نخبگان فردا در اقتصاد مقاومتی از برگزاری اولین هم اندیشی نقش نخبگان جوان در اقتصاد مقاومتی خبر داد و گفت: این هم اندیشی روز یکشنبه1395/5/3 با حضور برخی از نخبگان و مستعدین ساعت 15 الی 19 در بنیاد ملی نخبگان برگزار خواهد شد.

 

دکتر کمال اکبری با بیان اینکه نخبگان باید مورد حمایت قرار گیرند و از طرح ها و نظریات آن ها برای توسعه استان وکشور استفاده شود، گفت: مشارکت دادن نخبگان در حل مسائل کشوری و ارتباط مناسب و علمی با نهادهای دیگر از اهداف مهم این هم اندیشی ها است تا نخبگان و مستعدین منتخب دارای طرح و ایده به همایش منتخبان در شهر مازندران دعوت شوند.

 

رئیس کمیسیون های زیر ساخت های فرهنگی ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان افزود: تمامی نخبگان و دارندگان طرح و ایده در حوزه نقش نخبگان در اقتصاد مقاومتی می توانند در هم اندیشی های بنیاد برای توجیه بیشتر و ارسال اثر در رقابت شرکت داشته باشند.

 

وی تصریح کرد: در همایش مازندران طرح های برگزیده استانی مورد ارزیابی قرار گرفته و از میان تمامی طرح ها آثار بر تر انتخاب می شوند و افراد بر تر به همایش تهران در مهرماه 95 راه می یابند.

 

دبیرکمیته نقش نخبگان فردا در اقتصاد مقاومتی خاطر نشان کرد: نخبگان و مستعدین دارای ایده های بر تر در همایش مازندران ضمن دریافت جوایز به نهادهای دولتی برای حمایت از طرح هایشان معرفی می شوند و طرح هایی که مورد حمایت نهاد ها قرار نگیرند به طور مستقیم از سوی بنیاد نخبگان استانی حمایت می شوند.

 

اکبری در پایان گفت: تا پایان سال جاری مجموعا سه نشست هم اندیشی در تهران برگزار می شود که هم اندیشی بعدی در تاریخ هفده مرداد ماه در بنیاد ملی نخبگان برگزار خواهد شد.

 

انتهای پیام/ 347***
نظرات کاربران