در حال بارگذاری ...

برنامه های اداره اجرایی ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان در 6 ماهه اول سال جاری

برای 6 ماه اول سال جاری در نظر داریم با 3 وزارتخانه در راستای ترویج مفاهیم و گفتمان سند راهبردی کشور در امور نخبگان در تعامل باشیم.

رئیس اداره اجرایی ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان از برنامه های 6 ماهه اول ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان  در حوزه گفتمان سازی سند خبر داد.

 

محمد حسین جهانگیری گفت: مهمترین و اصلی ترین برنامه اداره اجرایی ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان گفتمان سازی و ترویج سند نخبگانی است که به همین منظور برنامه هایی را جهت ترویج سند در دستور کار قرار داده ایم.

 

وی در ادامه به برنامه های 6 ماهه اول سال جاری ستاد اشاره کرد و افزود: یکی از اقدامات ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان، ترویج مفاهیم نخبگانی در ادبیات نظام نخبگانی و مسئولین است که از مجموعه اقدامات می توان به انتشار بروشورهای مفاهیم نخبگانی اعم از بروشور مسیر نخبگی، مهاجرت نخبگان و بروشور نقش نظام نخبگانی در اجرایی سازی سند اشاره کرد و امیدواریم هر 3 بروشور تا مردادماه سال جاری در اختیار نظام نخبگانی و مسئولین کشور قرار گیرد.

 

جهانگیری در ادامه به تولید کلیپ های آموزشی اشاره کرد و گفت: خوشبختانه از سال گذشته کار تولید مجموعه کلیپ های آموزشی سند نخبگان را آغاز کردیم و این مجموعه کلیپ ها در اختیار مسئولین قرار گرفت به همین منظور برای سال جاری تولید کلیپی تحت عنوان مسیر نخبگی در دستور کار ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان قرار گرفته است که تاکنون 50 درصد کار تولید این کلیپ به اتمام رسیده و امیدواریم پس از اتمام کار تولید، کلیپ مسیر نخبگی از طریق رسانه در اختیار مخاطبین قرار گیرد.

 

وی افزود: همچنین برای 6 ماه اول سال جاری در نظر داریم با 3 وزارتخانه و 3 بنیاد نخبگان استانی در راستای ترویج مفاهیم و گفتمان سند در تعامل و مذاکره باشیم.

 

همچنین جهانگیری از پویا شدن سایت ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان خبر داد و گفت: خوشبختانه از آغاز سال جاری سایت سند راهبردی در حال پویا شدن است و امیدواریم با به روز شدن این سایت مخاطبان به راحتی بتوانند به محتویات و اسناد پشتیبان سند راهبردی کشور در امور نخبگان دسترسی داشته باشند.

 

رئیس اداره اجرایی ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان در پایان گفت: همکاری در برگزاری نمایشگاه دستاوردهای شورای عالی انقلاب فرهنگی به منظور ارائه گزارش اجرایی سازی سند نخبگان، تشکیل کمیته مشترک جهت ترویج اولویت های علم و فناوری در نقشه جامع علمی کشور و راهبردهای الگوی اسلامی- ایرانی پیشرفت و همچنین برگزاری همایش ترویجی نقش آفرینی نخبگان حوزوی در اقتصاد مقاومتی از دیگر برنامه های ستاد اجرایی سازی سند راهبردی کشور در امور نخبگان است.

 

انتهای پیام/ ***347

 

 

 
نظرات کاربران